Wypożyczalnia samochodów transportowych – autolawety

Firmy transportowe oferują szeroki asortyment usług m.in. w zakresie przewozu pojazdów zarówno na trasach dalekobieżnych, jak i krótkich odcinkach, w ramach holowania pojazdów. W celu zmniejszenia kosztów przewiezienia samochodu, klienci coraz częściej korzystają z usług firm wynajmujących auto lawety na dogodnych warunkach. Wypożyczalnia autolawet stanowi atrakcyjną alternatywę dla osób poszukujących profesjonalnego pojazdu transportowego dostosowanego do przewozu samochodów. Wynika to z niskiej ceny usługi oraz komfortu wynajmującego, który samodzielnie dokonuje przewozu auta w najbardziej dogodnym dla niego czasie. Profesjonalne wypożyczalnie autolawet posiadają szeroki wybór pojazdów transportowych oraz oferują szybką i sprawną usługę bez zbędnych formalności.

Wypożyczalnia autolawet – charakterystyka firmy

Profesjonalna wypożyczalnia auto lawet https://www.readyrent.pl/wynajem-autolawet-szczecin.html oferuje kompleksową usługę w zakresie wynajmu pojazdów transportowych przystosowanych do przewożenia pojazdów. W branży transportowej powstaje coraz więcej firm oferujących wypożyczenie profesjonalnej auto lawety. Z usług wypożyczalni samochodów transportowych klienci korzystają najczęściej m.in. w przypadku konieczności przewiezienia niesprawnego pojazdu, samochodu uszkodzonego w wypadku drogowym lub w celu transportu auta na trasie dalekobieżnej. Wysokie ceny firm transportowych sprawiają, że oferty wypożyczalni auto lawet cieszą się dużą popularnością wśród klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.

autolaweta

 Wymagania do uzyskania pozwolenia firmy na wynajem autolawety nie są restrykcyjne. Wystarczy, że kierowca posiada prawo jazdy kategorii B od 3 lat. Do prowadzenia auto lawety nie są wymagane dodatkowe uprawnienia, dlatego najemca z powodzeniem może sam dokonać przewiezienia auta. Największą zaletą samodzielnego transportu samochodu z wykorzystaniem wynajętej auto lawety jest oszczędność pieniędzy i czasu. To klient decyduje, kiedy wynajmuje auto lawetę i w jakim czasie dokona transportu pojazdu. Jedynym ograniczeniem, które może utrudnić wypożyczenie samochodu transportowego to ilość dostępnych auto lawet w ofercie firmy.

Wypożyczalnia autolawet nie narzuca limitów kilometrów, dzięki czemu najczęstszymi ich klientami, są zarówno firmy, jak i prywatni sprzedawcy, którzy sprowadzają auta z zagranicy. Niski koszt wynajmu auto lawety jest bardziej opłacalny, w stosunku do kosztów wynikających z samodzielnego przewozu pojazdów, t.j. zakup tablic rejestracyjnych wymaganych w przypadku przejazdu sprowadzonym samochodem na kołach oraz kosztu paliwa. Oferowane auto lawety to pojazdy przygotowane pod względem technicznym do najbardziej wymagających tras, dlatego przejazd tymi pojazdami uznawany jest za bezpieczniejszy niż w przypadku nowo zakupionego samochodu z zagranicy, którego historia nie jest znana dla kierowcy.

Profesjonalna wypożyczalnia auto lawet swoją ofertę udostępnia na stronie internetowej. Klient może zapoznać się szczegółowo z warunkami wynajmu samochodu transportowego, poznać flotę pojazdów, jakimi dysponuje firma oraz zasięgnąć fachowej porady od pracownika firmy w zakresie wynajmu, poprzez formularz kontaktowy, email lub telefonicznie.

Jakie pojazdy oferuje wypożyczalnia auto lawet

Profesjonalne firmy dysponują autolawetami dostosowanymi do transportu pojazdów z zachowaniem warunków bezpieczeństwa przewozu. Auto lawety wyposażone są w pasy bezpieczeństwa oraz profesjonalne mocowania zabezpieczające auto przed niekontrolowanym przemieszczeniem. Wypożyczalnia auto lawet oferuje ekonomiczne samochody transportowe, wyposażone m.in. w silniki diesla, które cechują się niskim spalaniem paliwa, również pod dużym obciążeniem. Auto lawety są na bieżąco serwisowane w profesjonalnych warsztatach obsługowych, co wpływa na ich niezawodność bez względu na czas eksploatacji i warunki terenowe. Pojazdy wyposażono w elektryczne wciągarki z pilotem ułatwiające wprowadzenie auta na lawetę. Klient ma do dyspozycji wyposażenie auto lawety, tzn. CB radio, kogut ostrzegawczy z podstawą magnetyczną oraz skrzynkę narzędziową, klucz do kół, gaśnicę, klin pod koło i lewarek.

Ile kosztuje wypożyczenie autolawety

Wypożyczalnia autolawet oferuje korzystne ceny wynajmu pojazdów. W ramach formalności wynajmujący musi zazwyczaj okazać dwa dokumenty potwierdzające jego tożsamość. Koszt za dobę wynajmu można licytować. Im dłuższy okres wypożyczenia, tym bardziej okazyjna cena. Wypożyczalnia autolawet https://www.readyrent.pl w celu zachęcenia klientów do skorzystania z jej oferty proponuje korzystne rabaty. Średni koszt za dobę wynajmu wynosi 150-250 PLN. Pojazdy posiadają polisy ubezpieczeniowe, co wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Ponadto klienci mogą skorzystać za dopłatą z dodatkowego ubezpieczenia, w razie spowodowania kolizji czy wypadku drogowego z winy najemcy.

Wybór firmy świadczącej usługi transportowe w zakresie holowania i przewozu pojazdów determinuje cena wynajmu oraz jakość oferowanych pojazdów. Warto zatem przed dokonaniem wynajmu dokonać analizy rynku na podstawie cen rynkowych oraz opinii klientów.

 

 

You may also like...