Przeprowadzki firm Szczecin

Przeprowadzki firm Szczecin: nasza firma realizuje przeprowadzki firm o dowolnej złożoności, od małych sklepów do dużych korporacji. Przewozimy sprzęt, artykuły spożywcze, tekstylia i nie tylko. Pomożemy w przeprowadzkach małych biur, punktów handlowych oraz całych kompleksów handlowych. Kontaktując się z nami masz pewność, że nawet najtrudniejsza relokacja biznesu zostanie zrealizowana szybko i na najwyższym poziomie. Rozumiemy, że przedsiębiorcy nie mogą stracić ani minuty, dlatego będziemy gotowi jak najszybciej rozpocząć transport mienia.

Co wiąże się z usługą przeprowadzki firm w Szczecinie?

Przeprowadzki firm Szczecin

Przeprowadzki firm Szczecin

Przewieziemy nawet najdelikatniejsze i najdroższe urządzenia oraz sprzęt biurowy i bez zamieszania, z nami nie straszne jest przenoszenie biznesu. Zajmiemy się również pakowaniem mebli, będzie pewniej. Przeprowadzką firmy w Szczecinie zajmą się wysoko wykwalifikowani specjaliści: wszyscy nasi pracownicy mają doświadczenie, można im powierzyć najcenniejszą rzecz w każdej przeprowadzce. Doceniamy zaufanie naszych klientów i zawsze uzasadniamy je przede wszystkim wysokim poziomem kwalifikacji pracowników naszej firmy. Zatrudniamy tylko odpowiedzialne osoby, które rozumieją wartość ładunku i jakiej opieki on wymaga.

Relokacja firmy to wieloetapowe i odpowiedzialne wydarzenie. Przestrzeń biurowa posiada wiele urządzeń i ważną dla firmy dokumentację. Dlatego podczas przeprowadzki bardzo ważne jest odpowiednie zapakowanie akt i wyposażenia, aby zachować ich wygląd. W tym celu specjaliści dobiorą niezbędne materiały opakowaniowe, a ładowacze starannie zapakują i przeniosą. Od dawna realizujemy przeprowadzkę firm w Szczecinie w łatwy i szybki sposób. Twoja firma będzie mogła jak najszybciej wznowić pracę już w nowym biurze. Przeprowadzki organizowane przez naszą firmę to gwarancja wysokiej jakości.

Obejmuje to:

  • Przewóz mebli i przedmiotów, sprzętu komputerowego, odpowiednio i prawidłowo wykonany załadunek zawartości firmy na samochód, bezpieczny transport, rozładunek i ustawienie mebli zgodnie z ustaleniami w nowej lokalizacji.
  • Bardzo ważnym elementem prawidłowego ustawienia i montażu mebli są wcześniej przygotowane planu na nowym terenie firmy. Mając na uwadze oczekiwania klienta, przygotowaliśmy propozycję składającą się z kilku opcji.

Poniżej znajduje się lista i opcje przeprowadzki firmy w Szczecinie:

W każdej z opcji dostarczymy sprzęt komputerowy, lampy, kwiaty i inne rzeczy wymagające szczególnej uwagi oraz rozpakujemy i zainstalujemy w nowym miejscu. Myśląc o wyborze opcji, trzeba wziąć pod uwagę ilość pracy, jaką pracownicy planują zainwestować w przeprowadzkę.

Koszt i czas przeprowadzki firmy w Szczecinie są związane z wieloma czynnikami, które wpływają na świadczenie usługi, m.in.:

  • Ilość rzeczy do przemieszczenia.
  • Jak daleko jest z samochodu do budynku.
  • Na którym piętrze, czy jest winda itp. 

Oferując usługi przeprowadzek, nasz personel pomoże zaaranżować recepcję, sale konferencyjne, a także ustawić biurka lub komputery w innych pomieszczeniach. Zapewniamy również wsparcie według potrzeb. Nasz specjalista pomoże z ruchami wewnętrznymi i drobnymi pracami technicznymi. Jeżeli jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przez naszą firmę, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu poznania i omówienia warunków i możliwości przeprowadzki firmy w Szczecinie, a także oszacowania całkowitego jej kosztu.

Profesjonalna przeprowadzka firmy

Dzięki know-how naszej firmy transportowej możemy zaoferować pełen zakres usług relokacji. Urządzenia ruchome i samochody to tylko część całej naszej oferty. Przeprowadzamy również relokacje całych hal i linii produkcyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zminimalizować przestoje produkcyjne. Nawet najtrudniejsza przeprowadzka firmy w Szczecinie będzie łatwa i bezstresowa, jeśli wybierzesz nas jako swojego partnera. Od planowania i pakowania po załadunek i transport, możesz liczyć na nasz zespół ekspertów, którzy zadbają o Twoje rzeczy i będą Cię informować podczas przeprowadzki.

Powierz przeprowadzkę swojej firmy w Szczecinie fachowcom

Organizując przeprowadzkę firmy w Szczecinie dostarczamy ciężarówki i przeszkolonych pracowników. Przemieszczamy się z całym sprzętem, meblami, urządzeniami biurowymi i dokumentacją w ciągu zaledwie jednego dnia. Szybkość relokacji zapewnia optymalna liczba personelu, nośność pojazdów oraz wstępne planowanie. Samochody przyjeżdżają pod wskazany adres dokładnie o wybranej godzinie, a specjaliści zaczynają pakować dokumenty i demontować meble. Wszystkie przewody z urządzenia są odłączane i wkładane do pudełek z oznaczeniami. Delikatne przedmioty są pakowane w kilka warstw folii bąbelkowej.

W samochodzie rzeczy mocowane są specjalnymi pasami i mechanizmami, aby elementy robocze nie uległy uszkodzeniu podczas przeprowadzki do nowej firmy. Wszystkie elementy przestrzeni roboczej są dostarczane pod nowy adres, podnoszone, montowane i umieszczane na miejscu przez naszych pracowników.

Relokacja firmy powinna być budowana według poniższego schematu:

  • Ustalenie budżetu.
  • Koordynacja przeprowadzki firmy w Szczecinie i jej mienia ze służbą bezpieczeństwa.
  • Instruowanie pracowników w zakresie przygotowania rzeczy z miejsc pracy.
  • Stworzenie planu pakowania i przenoszenia działów.
  • Kalkulacja, zamawianie i dystrybucja materiałów opakowaniowych dla pracowników.

Im większa powierzchnia firmowa, tym więcej pracowników będzie potrzebnych do pakowania i montażu mebli. Ze względu na dużą liczbę ładowaczy dotrzymywane są terminy dostaw. Profesjonalna przeprowadzka pomaga wyeliminować uszkodzenia mienia i tymczasowe opóźnienia. 

Krasnal Przeprowadzki
Aleja Wiśniowa 36a
53-137 Wrocław
536 284 408
www.przeprowadzki-wroclaw-24.pl
LIDERPAK przeprowadzki
ul. Siennicka 25B
80-758 Gdańsk
511 835 132
www.liderpak.pl

You may also like...